|
Is uw vrouw binnenkort jarig? Of zit Valentijn eraan te komen en zoekt u naar een leuk geschenk? Heeft u dan al eens aan juwelen gedacht? Dit klassieke geschenke valt bij veel vrouwen enorm in de smaak, of u nu kiest voor een ketting, armband of een ring. Bent u van plan om uw vrouw ten huwelijk te vragen? Dan bent u vast op zoek naar dé perfecte verlovings- en trouwring. Voor al uw juwelen moet u bij Juwelier De Laet uit Bonheiden zijn. Ontdek wat deze juwelier in de buurt van putte voor u kan beteken. Geniet van de ervaring van deze juwelierDeze juwelier in de regio rond Putte bestaat al generaties lang en heeft al meer dan 50 jaar ervaring in het vak. Daardoor zijn ze in staat om prachtige juwelen te maken, uw oude juwelen of uurwerken te herstellen of uw kettingen, ringen of armbanden te verkleinen of te vergroten. Al deze herstellingswerken gebeuren in het atelier van deze juwelier uit regio Putte. In hun assortiment vindt u de beste merken zoals Hulchi Belluni, Jacques König en Diamanti per Tutti. Qua horloges biedt dit familiebedrijf u prachtige modellen van onder meer Seiko aan. Ga langs en ontdek de mogelijkhedenWilt u voor uzelf een mooi sieraad kopen? Of zoekt u een geschenk voor uw partner? Ga dan zeker langs bij deze specialist uit Bonheiden. Heeft u zelf een ring, ketting, of armband als cadeau gekregen, maar blijkt uw sieraad niet helemaal te passen? Dan passen zij het graag voor u aan zodat het als gegoten zit. Wilt u op de hoogte blijven van hun aanbod en kortingen? Dan kunt u zich ook steeds abonneren op hun nieuwsbrief. Voor vragen kunt u hen ook altijd online contacteren via het contactformulier dat u op hun website kunt vinden. |
| https://www.juwelierdelaet.be/ |
Veelgestelde vragen
Welke diensten biedt Juwelier De Laet aan?▼
Juwelier De Laet maakt prachtige juwelen, herstelt oude sieraden en uurwerken, en past kettingen, ringen en armbanden aan. Met meer dan 50 jaar ervaring zorgen zij voor professioneel vakwerk in hun atelier.
Welke merken zijn er bij deze juwelier verkrijgbaar?▼
Het assortiment bestaat uit topmerken zoals Hulchi Belluni, Jacques König en Diamanti per Tutti voor sieraden. Voor horloges biedt Juwelier De Laet onder meer Seiko aan.
Kan ik sieraden laten aanpassen of verkleinen?▼
Ja, Juwelier De Laet past uw sieraden graag aan zodat ze perfect passen. Of u nu een ring verkleind, een ketting in lengte aanpast of een armband wijzigt, alles gebeurt in hun atelier.
Is Juwelier De Laet een familiebedrijf?▼
Ja, dit is een familiebedrijf dat al generaties lang bestaat en meer dan 50 jaar ervaring in het vak heeft opgebouwd. Hun expertise en tradities zijn uniek in de regio.
Hoe kan ik contact opnemen met de juwelier?▼
U kunt online contact opnemen via het contactformulier op hun website juwelierdelaet.be. U kunt zich ook abonneren op hun nieuwsbrief voor aanbiedingen en kortingen.







